Logo

Konsultacje społeczne Strategii Elektromobilności

Date

Monday, November 30, 2020

Time

04:30 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zaangażuj się w tworzenie strategii rozwoju elektromobilności, która pomoże Powiatowi Pruszkowskiemu w drodze do smart city! Weź udział w  spotkaniu on-line i zgłoś uwagi do projektu strategii elektromobilności w naszym Powiecie. 

Zarejestruj się już dziś!

Harmonogram:

 1. Strategia Rozwoju Elektromobilności – geneza i zakres opracowania
 2. Rynkowe rozwiązania SMART City
  • Dostępne technologie i rozwiązania w transporcie publicznym,
  • Dostępne technologie w zakresie urządzeń transportu osobistego,
  • Zarządzanie transportem i rozwiązania systemowe.
 3. Strategia Rozwoju Elektromobilności dla Powiatu Pruszkowskiego na lata 2019-2040
  • Cele, harmonogram i zakres realizacji.

 

Presenter

Michał Sikora

Ekspert wiodący w wielu projektach energetycznych między innymi dla Klientów Biznesowych, Ministerstw, Jednostek Samorządów Terytorialnych. Prowadził procesy grupowych zakupów energii elektrycznej dla miast: Warszawa, Poznań, Szczecin oraz PGL Lasy Państwowe. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu i analizie dokumentacji z zakresu inżynierii i ochrony środowiska, projektów naukowo-badawczych w zakresie energetyki i elektroenergetyki. Koordynuje również projekty audytów energetycznych w transporcie.
Presenter

Jan Friedberg

Ekspert w zakresie planowania i restrukturyzacji transportu. Jest doświadczonym konsultantem na polu ekonomiki i zarządzania sektora transportu, restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych i komunalnych (głównie w sektorze transportu), administracji publicznej, programowania oraz wdrażania i monitorowania szkoleń, co jest potwierdzone w przebiegu działań zawodowych. Ma także doświadczenie w doradztwie i administracji publicznej, gdzie jest aktywny od roku 1971, w tym na pozycjach pracownika administracji publicznej i pozycjach politycznych po roku 1990. Uprzednio pracował jako projektant i pracownik badawczy głównie w zakresie gospodarki miejskiej i komunalnej a także planowania ekologicznego. Jako pracownik administracji publicznej i polityk był odpowiedzialny za programy i projekty o dużej skali: Krakowski Projekt Transportu Miejskiego dla miast Krakowa i Gdańska, Program ISPA w sektorze transportu dla Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej (obecnie Ministerstwo Infrastruktury).